X

http://www.canpeel.cn

This is our Chinese business partner - Shanghai AUS Food Technology Co., Ltd 该页面将导向我们的中国区合作伙伴-上海傲丝食品科技有限公司

Par mums


Aspari ir ģimenes uzņēmums, tāpēc godīgums, savstarpēja cieņa, sadarbība un uzticība ir tās vērtības, kurās balstām gan uzņēmuma attīstību, gan savas attiecības ar klientiem.

SIA Aspari dibinātājs ir Kaspars Grava. Kopumā iepakojumu biznesā viņš darbojas jau vairāk nekā 20 gadus. SIA Aspari ir dibināta 2006. gadā. Šajā laikā esam izveidojuši attiecības ar daudziem klientiem, saskārušies ar visdažādākajām klientu vajadzībām un situācijām, piedzīvojuši tirgus izmaiņas gan Latvijā, gan pasaulē un esam kļuvuši savas sfēras īsti profesionāļi. Mēs darbojamies starptautiskā vidē, mūsu klienti un sadarbības partneri ir gan Latvijas uzņēmumi, gan uzņēmumi no Itālijas, Somijas, Spānijas, Bulgārijas, Zviedrijas, Polijas, Kanādas, Krievijas, Gruzijas, Meksikas un citām valstīm.

Aspari ir ģimenes uzņēmums, tādēļ godīgums, savstarpēja cieņa, sadarbība un uzticība ir tās vērtības, kurās balstām gan uzņēmuma attīstību, gan savas attiecības ar klientiem.

Mēs piedāvājam kvalitatīvus iepakojumus pārtikas un nepārtikas produktiem. Tas ir mūsu pamatbizness. Mēs piedāvājam arī produkcijas testēšanu uzņēmumiem savā valstī.

Tomēr mūsu sirdslieta – tās ir inovācijas.

Pasaule šodien mainās strauji un iegūst tie, kas šīs pārmaiņas veido. Ja vēlaties būt soli priekšā konkurentiem, ja vēlaties, lai jūsu produktus patērētāji uzreiz ievēro veikalu plauktos, ja vēlaties lepoties ar savas produkcijas izskatu un iepakojuma kvalitāti – esam uz viena viļņa! Un tas ir labs sadarbības pamats.

Sazinies ar mums → Un mēs palīdzēsim jums atrisināt jebkuru ar iepakojumiem saistītu jautājumu