X

“微信扫描并关注我们的中国合作伙伴-上海傲丝食品科技有限公司”, which means” Use the WeChat to scan and follow the news of our Chinese Partner- Shanghai AUS Food Technology Co.,Ltd"


Aktualitātes pārtikas iepakojumu nozarē


Saviem klientiem nodrošinām pašus jaunākos un modernākos produktu iepakojumus, kas pieejami tirgū. Pastāvīgi meklējam vēl nebijušus tehnoloģiskos risinājumus un piedāvājam jaunus produktu iepakojumu veidus. Prezentējot uzņēmuma darbu un iepazīstot inovatīvas pārtikas produktu iepakojumu tehnoloģijas, esam piedalījušies daudzās nozares iepakojuma izstādēs un izveidojuši sadarbību ar ražotājiem, kas spēj garantēt augstvērtīgu un kvalitatīvu produkciju.

Inmold tehnoloģijas priekšrocības 2020. 12.18.

Inmold tehnoloģijas priekšrocības

Mūsu klients “Smiltenes Piens” nomainīja parasto etiķeti uz #inmold tehnoloģiju. Inmold Labeling (IML) ir ļoti izturīga metode patērētāju un rūpniecības preču marķēšanai. IML dod produktu ražotājiem iespēju iegūt vairāk krāsu, grafiskus efektus un faktūras, kad detaļa iznāk no veidnes. Tā ir izmaksu ziņā efektīva alternatīva drukāšanai, karstajai štancēšanai, krāsošanai un kodināšanai ar lāzeru. Tas piedāvā izskatu "bez etiķetes" un ir izturīgāks.

Sazinies ar mums → Un mēs palīdzēsim jums atrisināt jebkuru ar iepakojumiem saistītu jautājumu